„Pejzaż bez Ciebie” - Agnieszka Osiecka

W dniach 25-26 paździenika w CKK Jordanki w Toruniu odbędzie się kolejna edycja festiwalu „Pejzaż bez Ciebie”. Pierwszego dnia festiwalu będzie miał miejsce konkurs na interpretacje piosenek Agnieszki Osieckiej, w której nagrodą jest 20.000zł ufundowane przez Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego oraz Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, a także występ w koncercie galowym.

26 października o godzinie 19:00 w CKK Jordanki odbędzie się najważniejsza część Festiwalu „Pejzaż bez Ciebie” - telewizyjny Koncert Galowy, w którym wystąpią Magda Umer, Grzegorz Turnau, Piotr Machalica, Natalia Sikora, Krzysztof  Napiórkowski, Monika Dryl, Dominika Barabas, Krzysztof Antkowiak oraz laureat konkursu na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej. Kierownikiem muzycznym koncertu jest Hadrian Filip Tabęcki, a reżyserem Roman Kołakowski.

Koncert zostanie wyemitowany 1 listopada na antenie TVP 1. Bilety do nabycia w księgarni CSW w Toruniu oraz kasie CKK Jordanki, a także na stronach www.eBilet.pl oraz www.ticketpro.pl.
 

Ostatnie aktualności Zobacz wszystkie