Ach! Co to był za sezon!

Muzyka, wielkie świętowanie, chwila refleksji, niespotykane konstrukcje, huczne urodziny, gromkie dziękuję, a do tego jakże smacznie i zdrowo.
Ach co to był za sezon!
Październik i zachwycający Galowy Koncert z okazji Dnia Papieskiego.
Niepowtarzalny "Pejzaż bez Ciebie", w czasie którego co roku przypominamy wspaniałych polskich artystów, obchodził 10. jubileusz. Po minionej dekadzie pozostanie nam płyta z zapisem tych wyjątkowych koncertów, w czasie których wspominaliśmy, ale też zachwycaliśmy się nowymi aranżacjami.
Fragmenty Pana Tadeusza, pieśni przywołujące dawne dzieje i uzdolnieni polscy artyści - 2 maja ćwierćwiecze świętowała Wspólnota Polska.
O tym, że "Nie ma jak u Mamy" śpiewały gwiazdy estrady, wspominając piosenki ze swojego dzieciństwa z okazji Dnia Matki.
W czerwcu koncertem muzyki Michała Lorenca "Światło Prawdy" rozpoczęliśmy Święto Kujawsko-Pomorskiego.
Kilka dni później w Warszawie, wraz z Arką Noego i artystami sceny chrześcijańskiej, wyśpiewaliśmy głośne Dziękuję! - jak na VIII Święto Dziękczynienia przystało.
Takie urodziny nie zdarzają się co dzień - w połowie czerwca - bawiliśmy się w Krotoszynie na 600leciu miasta.
Zdrowo, smacznie i jakże ciekawie - było w czasie Festiwalu Chleba i Soli w Ciechocinku. Degustacje cieszyły kubki smakowe, a warsztaty i spotkania karmiły głodnych wiedzy i kulinarnych podróży.
Na koniec czerwca oczarowaliśmy świat województwem Kujawsko-Pomorskim. Na EXPO w Mediolanie stanął Mikołaj Kopernik złożony z tysięcy pierników. Były też solanki wprost z Ciechocinka, regionalne potrawy i wirtualna podróż po naszym województwie.
...to tak w największym skrócie :)

Tak, teraz możemy iść na urlop.
Ale wrócimy niebawem!
I wtedy będzie o tym głośno :)

Ostatnie aktualności Zobacz wszystkie