„NIE LĘKAJCIE SIĘ MIŁOŚCI” KONCERT XXI DNIA PAPIESKIEGO

Tegoroczny galowy koncert telewizyjny XXI Dnia Papieskiego jest rozwinięciem hasła tego święta i nosi tytuł „Nie lękajcie się miłości”. Koncert opowiada słowami znanych piosenek, w interpretacji polskich artystów, o tym, że życie człowieka, który koncentruje się na sobie, na konsumpcji, który stawia siebie w centrum życia, prowadzi do frustracji i nieszczęścia. Ale jeśli przestanie się lękać i otworzy serce oraz oprze swoje życie na jedynym solidnym fundamencie, którym jest Chrystus, oprze się wszelkim burzom – jak dom zbudowany na skale.

W koncercie usłyszymy wielkie przeboje, jak choćby „Morze martwe”, Chciałem być”, „W życiu trzeba wolnym być”, „Wojownik z miłości” czy „Dalej”. Ale nie zabraknie również pięknych pieśni uwielbienia, czy największych przebojów chrześcijańskich w wykonaniu jakże lubianego zespołu Siewcy Lednicy.

W koncercie wystąpią również: Tomasz Szczepanik, lider zespołu Pectus, Maciej Miecznikowski, Kasia Cerekwica, Viola Brzezińska, Marcin Sójka, Bartas Szymoniak oraz  chór Tylko Ty, złożony z muzycznie wykształconych stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, organizatora Dnia Papieskiego.

Koncert będzie można zobaczyć w Programie 1 Telewizji Polskiej w niedzielę, 10 października, o godz. 16:00, w dniu, w którym Kościół w Polsce obchodzi Dzień Papieski, a jego powtórną emisję tego samego dnia, również w Programie 1, o godz. 22:15.

Ostatnie aktualności Zobacz wszystkie