„Nie ma jak u mamy...” - koncert telewizyjny z okazji Dnia Matki - 2016

 

Koncert „Nie ma jak u mamy...”, odbył się 21 maja w auli UMK w Toruniu. Było to wydarzenie rejestrowana przez Telewizję Polską i zostanie wyemitowany na antenie TVP1 oraz TVP Polonia w Dzień Matki o 18:35. Było to niezwykłe wydarzenie, skierowane do wszystkich widzów i słuchaczy, ale przede wszystkim do mam, także mam występujących w nim artystów. Niektóre z nich wychowywały swoje dzieci już od 40. lat XX wieku, dlatego tegorocznym koncertem chcieliśmy przypomnieć piosenki, które towarzyszyły im przez ostatnich osiem dekad.

Utwory wykonywane były w blokach poświęconych dwudziestoleciom, poczynając od lat 40. i 50., a każdy z nich prezentowany będzie przez duet artystów, w którym znajdzie się kobieta i mężczyzna. Nie zabraknie największych polskich z różnych lat, takich jak „Kasztany”, „Nie dokazuj”, „Cyklady na Cykladach”, czy „Testosteron”, a także wiele innych.

W koncercie wystąpili Olga Bończyk, Anna Czartoryska-Niemczycka, Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska, Rafał Cieszyński, Kacper Kuszewski, Marcin Januszewski i Marcin Fitch. Solistom towarzyszył będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Piotra Dziubka. „Nie ma jak u mamy...” poprowadzili Katarzyna Żak i Maciej Orłoś.

Koncert finansowany był ze środków województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt