„Piosenki ze starej pasieki” - koncert utworów Jana Krzysztofa Kelusa

 

19 kwietnia 2016 roku na Scenie przy Wierzbowej w Teatrze Narodowym w Warszawie odbył się niezwykły koncert poświęcony twórczości jednego z najoryginalniejszych artystów ostatniego półwiecza, Jana Krzysztofa Kelusa. W spektaklu reżyserowanym przez Romana Kołakowskiego, wzięli udział artyści tacy, jak Emilia Komarnicka, Natalia Sikora, Monika Węgiel, Teresa Lipowska, Redbad Klijnstra, Paweł Królikowski czy Michał Chorosiński. Poza nimi, w koncercie wystąpili także soliści i chór Teatru Piosenki, grupa Art Color Ballet oraz zespół Kagyuma. Artystom na scenie towarzyszył zespół muzyczny pod kierownictwem Grzegorza Bukowskiego.

Był to wyjątkowy koncert, w którym twórczość literacka Jana Krzysztofa Kelusa przedstawiona została w nowoczesnej formie, przez młodych artystów, którzy udowodnili, że wiersze i teksty Kelusa są wciąż aktualne i ważne dla współczesnych.

Współorganizatorem koncertu było Narodowe Centrum Kultury.

 

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt