"Gdzie ci artyści szaleni..." - benefis Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

9 grudnia odbył się wyjątkowy Benefis Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, który miał miejsce w Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Koncert pod tytułem „Gdzie ci artyści szaleni...” poprowadzili Joanna Kołaczkowska i Artur Andrus, a wystąpili w nim Irena Santor, Olga Bończyk, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Zielińska, Michał Bajor, Zbigniew Wodecki i przede wszystkim Alicja Majewska. Ten wyjątkowy skład artystów wykonał utwory, związane z karierą artystyczną bohaterów benefisu, wśród których znalazły się tak niezapomniane piosenki, jak „Miłość jest tylko jedna”, „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Przed nocą i mgłą”, czy „Odkryjemy miłość nieznaną”. Solistom koncertu towarzyszył zespół muzyczny pod kierownictwem Włodzimierza Korcza. Koncert „Gdzie ci artyści szaleni”. Koncert został zarejestrowany i będzie miał emisję na antenach Telewizji Polskiej - TVP1, TVP Polonia i TVP Rozrywka. Organizatorem koncertu była Gmina Miasta Toruń i Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Drugą częścią wieczoru był koncert „Gwiazdo świeć, kolędo leć...”. W jego programie znalazły się kolędy i pastorałki w aranżacjach Włodzimierza Korcza, wykonane przez solistów Alicję Majewską, Olgę Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego. Na tym wyjątkowym koncercie usłyszeć można było popularne kolędy, jak Pójdźmy wszyscy do stajenki, czy Dzisiaj w Betlejem, jak również mniej znane „Okruchy po kolędzie” czy „Pastorałka na 90. rok”. Kolędy wykonany przed toruńską publicznością CKK Jordanki, był drugą częścią koncertu benefisowego Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, obchodzonym w 40-lecie współpracy twórczej. Koncert „Gwiazdo świeć, kolędo leć” został zarejestrowany i zostanie wyemitowany na antenie TVP1 oraz TVP Polonia.

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt