Festiwal Chleba i Soli w Ciechocinku

Chleb i sól z całego świata, pokazy kulinarne, międzynarodowy kiermasz, warsztaty i prelekcje - tak bogata oferta Festiwalu w Ciechocinku przyciągnęła nie tylko mieszkańców miasta, ale wszystkich wielbicieli kulinariów i zdrowego odżywania.
W czerwcowy weekend (20 - 21.06) uczestnicy kosztowali, smakowali i dopytywali o to jak mogą różnić się od siebie chleby wypiekane w najdalszych zakątkach świata i jak pozyskują sól mieszkańcy różnych części globu. Dwudniowe spotkanie w Ciechocinku było nie tylko prawdziwą ucztą dla kubków smakowych, ale też lekcją historii i bogactw kuchni narodowych.
Festiwalowi towarzyszyły 44. Spotkaniami z Folklorem Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej.
Współorganizatorami festiwalu byli: Województwo Kujawsko-Pomorskie, Miasto Ciechocinek, Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku, Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. oraz Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka.
Patronat medialny nad Festiwalem objęły ważne media lokalne: TVP Bydgoszcz, Radio HIT, „Nowości”.
Strona internetowa Festiwalu: www.festiwalchlebaisoli.pl

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt