Dzień Dziękczynienia 2014

1 czerwca 2014 r. obchodziliśmy już po raz siódmy Święto Dziękczynienia. Ogólnopolskie dziękczynienie za kanonizację Świętego Jana Pawła II miało swój wyraz podczas uroczystości na Polach Wilanowskich w Warszawie przy Centrum Opatrzności Bożej. Po raz kolejny firma SOS MUSIC zaangażowała się w to dzieło, zajmując się współprodukcją koncertu transmitowanego przez Telewizję Polską „Witajcie w naszej bajce”, w trakcie którego wystąpili aktorzy z towarzyszeniem dzieci, a także produkcją drugiej części koncertu, w której swoje utwory zaśpiewały znane gwiazdy polskiej estrady. W obu częściach koncertu udział wzięli następujący artyści:

Alicja Majewska, Stan Borys, Wilki, Jula, Ryszard Rynkowski, Moja Rodzina, Jolanta Fraszyńska, Paweł Królikowski, Krzysztof Respondek, Rafał Cieszyński, Katarzyna Żak, Joanna Trzepiecińska, Tomasz Stockinger, Joanna Moro, Katarzyna Zielińska.

 

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt