„Nie ma jak u mamy...” 2014

Po raz kolejny w toruńskim Centrum Handlowym „PARK” odbył się okolicznościowy koncert z okazji Dnia Matki „Nie ma jak u mamy...” Na scenie pojawili się aktorzy znani z polskich filmów, seriali i programów rozrywkowych. Zaprezentowali ulubione piosenki swoich Mam – wzruszające, pełne ciepła i humoru.

Dodatkowo w trakcie koncertu zaprezentowane zostały krótkie felietony, w których popularne osobistości z województwa kujawsko-pomorskiego wraz ze swoimi Mamami opowiedziały o wyjątkowej relacji łączącej matkę z dzieckiem, rodzinnym domu i ulubionych lokalnych potrawach. Koncert był retransmitowany 26 maja, w Dzień Matki, w Telewizji Polskiej.

Podczas koncertu widzowie mieli okazję złożyć życzenia swoim Mamom za pomocą wyświetlanych na ekranie wiadomości SMS.

Wystąpili: Katarzyna Dąbrowska, Ada Fijał, Barbara Kurdej-Szatan, Julia Pietrucha, Artur Barciś, Jacek Borkowski, Kacper Kuszewski, Radosław Pazura, Antek Smykiewicz.

Koncert poprowadzili: Agata Konarska i Maciej Orłoś.

Na koncert Matki z Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprosił Marszałek Województwa, pan Piotr Całbecki.

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt