Kabaretowy Turniej Miast Bydgoszcz/Toruń

7 czerwca 2009 r. odbył się Kabaretowy Turniej Miast, rozgrywający się pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem. Czołowe polskie grupy kabaretowe i znani satyrycy pojawili się na dwóch scenach - na Starym Rynku w Bydgoszczy i Rynku Staromiejskim w Toruniu. Całe wydarzenie transmitowała Telewizja POLSAT. Udział wzięli m.in.: Grzegorz Halama, Jerzy Kryszak, kabarety "Słuchajcie", "Elita", "Koń Polski" i "Ciach", a imprezę prowadzili Piotr Bałtroczyk w Bydgoszczy i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy.B w Toruniu. Kabaretowy Turniej Miast został zorganizowany z okazji święta województwa kujawsko-pomorskiego.

Data: 7.06.2009

Miejsce: Stary Rynek w Bydgoszczy i Rynek Staromiejski w Toruniu

Dla: Telewizja POLSAT

Reżyseria: Szymon Łosiewicz, Bolesław Pawica

Artyści: Piotr Bałtroczyk, Mikołaj Cieślak, Grzegorz Halama i Jarosław Jaros, Maryjusz Kałamaga, Jerzy Kryszak, Olaf Lubaszenko, Kabaret "Ciach", Kabaret "Dno", Kabaret "Elita" i Tadeusz Drozda, Kabaret "Koń Polski", Kabaret "Rak", Kabaret "Słuchajcie", zespół "Ja mmm chyba ściebie"

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt