NIE MA JAK U MAMY 2019 – KONCERT NA DZIEŃ MATKI

  • Rok: 2019
  • Miejsce: Toruń
W sobotę,  25 maja br. odbył się w Toruniu tradycyjny już koncert z okazji Dnia Matki, którego pomysłodawcą i producentem jest SOS MUSIC. Od ponad dziesięciu  lat na to wyjątkowe wydarzenie zaprasza mamy  z regionu Kujaw i Pomorza Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotr Całbecki. W tym roku, ze względu na miejsce koncertu – halę Arena Toruń -  widownia była wyjątkowo liczna, bo kilkutysięczna. Życzenia wszystkim mamom i muzyczne upominki w postaci popularnych piosenek, przekazali wspaniali artyści: Anna Guzik, Majka Jeżowska, Halina Mlynkova, Wojciech Gąssowski, Mikołaj Krawczyk, Filip Lato, Ryszard Rynkowski i Łukasz Zagrobelny. Roli konferansjera podjął się Artur Orzech. Artystom towarzyszył zespół wokalno-instrumentalny pod kierunkiem Zygmunta Kukli. Koncert miał swoją premierę telewizyjną 26 maja w telewizyjnej Jedynce i Telewizji Polonia.

Życzenia wszystkim mamom i muzyczne upominki w postaci popularnych piosenek, przekazali wspaniali artyści: Anna Guzik, Majka Jeżowska, Halina Mlynkova, Wojciech Gąssowski, Mikołaj Krawczyk, Filip Lato, Ryszard Rynkowski i Łukasz Zagrobelny. Roli konferansjera podjął się Artur Orzech. Artystom towarzyszył zespół wokalno-instrumentalny pod kierunkiem Zygmunta Kukli. Koncert miał swoją premierę telewizyjną 26 maja w telewizyjnej Jedynce i Telewizji Polonia.

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt