Festiwal Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich "Pejzaż bez Ciebie" - Zbigniew Wodecki

  • Rok: 2005-2019
  • Miejsce: Toruń
18 października w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, odbył się po raz kolejny wyjątkowy festiwal upamiętniający niezapomnianych polskich artystów, kórych nie ma już z nami. Tegoroczna edycja była poświęcona wybitnemu Zbigniewowi Wodeckiemu. Jak co roku z okazji Festiwalu Pejzaż bez Ciebie odbył się konkurs na interpretację piosenek Zbigniewa Wodeckiego tegorocznym laureatem i zdobywcom nagrody, od miasta Toruń oraz wojwództwa Kujawko-Pomorskiego, w wysokości 20 000 złotych został Daniel Cebula-Orynicz, który oprócz nagrody pieniężnej znalazł się pośród wybitnych wykonawców, którzy wzięli udział w koncercie galowym. W koncercie wzieli udział: Mateusz Ziółko, Małgorzata Kożychowska, Katarzyna Cerekwicka, Sławek Uniatowski, Andrzej Krzywy, Olga Bończyk, Grażyna Łobaszewska oraz Krzysztof Respondek.
Koncert będzie można zobaczyć w TVP 1 1.11 o godzinie 16:00 oraz w TVP Polonia o godzinie 18:05

 Festiwal odbywa się nieprzerwanie od 2005 roku w województwie kujawsko-pomorskim. Koncert Galowy transmituje Telewizja Polska w pierwszych dniach listopada. 

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt