Kujawsko-Pomorska Gęsina 2017 - akcja promocyjna

  • Rok: 2017
Już po raz kolejny SOSMUSIC współorganizowało akcję Kujawsko-Pomorska Gęsina na św, Marcina. W tej edycji gościliśmy m.in. na festiwalu Tofifest, na koncercie z okazji święta niepodległości oraz w wielu restauracjach w całej Polsce. Na tegorocznym Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Gęsiny w Przysieku gościliśmy takie kulinarne nazwiska jak: Łukasz Lofek, Katarzyna Bosacka, Rafał Godziemski czy też sama Magda Gessler. Każdy z kucharzy zaprezentował swoją wiedzę z zakrsu gęsiny. 
Jak co roku każdy mógł wziąć udział w wielu atrakcjach oraz konkursach z nagrodami. W tym roku konkursem głównym była zabawa "Nazwij gąskę", która polegała na nazwaniu 3 gąsek z loga akcji. W tym roku padła rekoradowa liczba osób uczestniczących w Festiwalu Gęsiny w Przysieku. Mamy nadzieję na równie liczne przybycie w przyszłym roku.

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt