Święto Toruńskiego Piernika 2017

  • Rok: 2017
  • Miejsce: Toruń
11 i 12 sierpnia w Toruniu po raz kolejny odbyło się Święto Toruńskiego Piernika. W tym roku świętowaliśmu na Błoniach Nadwiślańskich w Toruniu oraz w Muzeum Piernika na uilcy Strumykowej. Przez dwa dni towarzyszyły nam liczne food trucki z Polski i nie tylko. Każdy mógł posmakować wielu deserów piernikowych w kawiarni Mistrza Piernikowego. Swoje pomysły na wykorzystanie piernika w kuchni zaprezentowali mistrzowie gotowania, Pascal Prodnicki, Sebastian Olma oraz Malika Szyc-Juchnowicz. 
Podczas Święta Toruńskiego Piernika była aktywna strefa dla dzieci z warsztatami ze zdobienia pierników oraz wieloma innymi atrakcjami dla najmłodszych i nie tylko. Na dużej scenie zgrali dla nas wybitni artyści, Łona Wbber z zespołem The Pimps, Kortez, Fisz Emade - Tworzywo oraz prosto z Irlandii My Fellow Sponges. 
 
Fot. Wojciech Szabelski


Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu: „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2017”

Pozostańmy w kontakcie

SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

Kontakt