O nas

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku

  Przedmiot działalności

  SOS MUSIC Remigiusz Trawiński i Wojciech Zaguła to spółka producencka, działająca od 1998 r. Przedmiotem działalności firmy jest tworzenie i produkcja ambitnych projektów artystycznych, kulturalnych i rozrywkowych: koncertów, festiwali, filmów i audycji telewizyjnych, oraz profesjonalna obsługa masowych wydarzeń komercyjnych (event marketing) dla firm i instytucji, a także organizacji społecznych i politycznych.

  Marketing polityczny, którym SOS MUSIC zajmuje się profesjonalnie od 2005 r., jest ważną, ale oddzielną dziedziną działalności firmy. SOS MUSIC jest producentem zewnętrznym dla Telewizji Polskiej i Telewizji Polsat.

   Forma własności, wiodący pracownicy

   SOS MUSIC jest spółką jawną od roku 2008. Poprzednia forma prawna to spółka cywilna. Wspólnikami spółki są: Remigiusz Trawiński i Wojciech Zaguła. Dyrektorem spółki jest Jan Zaguła. Kierownikiem produkcji-koordynatorem jest Zbigniew Zarembski.   Najważniejsze realizacje

   Pozostańmy w kontakcie

   SOS MUSIC tworzy i produkuje ambitne projekty artystyczne, kulturalne i rozrywkowe oraz profesjonalnie obsługuje masowe wydarzenia komercyjne. Chcesz zrealizować z nami projekt - zapraszamy do kontaktu.

   Kontakt